Artnr: 1146-054
Avslutad

Set på 5-delar "Åre by Night"

Set på 5-delar "Åre by Night"
Exklusiva silversmycken från TreJ Design.
Samtliga smycken är i äkta silver.
Stämplar: 925, TreJ.

Smyckes-set på 5-delar: halskedja med berlock, 2st par örhängen, armband och ring.

1st halskedja.
Mått: 46cm.
Tidigare butikspris: 149kr.

1st berlock "Åre by Night"
Mått: Diameter på ca 4cm.
Tidigare butikspris: 895kr.

1st armband.
Mått: L18cm.
Tidigare butikspris: 895kr.

2st par örhängen.
Mått: L7,5cm & L4cm.
Uppskattat butikspris: 1190kr.

1st ring.
Ställbar.
Tidigare butikspris: 425kr.
Säljes för konkursbo utan garanti/reklamationsrätt. Utrustningen är ej fullständigt funktionstestad. Köpare bör undersöka varan vid utlämningen samt själv ombesörja för eventuell nedmontering samt transport.

Visning: Vid intresse av visning och för mer information, sänd mail till Therese Netauktion

Titta gärna på fler nätauktioner under rubriken Auktioner

Utlämning: Betalning inom 3 vardagar

Objektinformation

Stämplar: 925, TreJ.

1st halskedja.
Mått: 46cm.
Tidigare butikspris: 149kr.

1st berlock "Åre by Night"
Mått: Diameter på ca 4cm.
Tidigare butikspris: 895kr.

1st armband.
Mått: L18cm.
Tidigare butikspris: 895kr.

2st par örhängen.
Mått: L7,5cm & L4cm.

1st ring.
Ställbar.
Tidigare butikspris: 425kr.

Särskilda villkor

Visning och utlämning

AUKTIONSSFAKTA

Marknadsvärde: 2 800 kr exkl moms
Avslutas: 2012-09-20 21:06
Lagringsort: Hisings Backa
Utlämningsställe:

UTLÄMNINGSINFO

FAVORIT/PÅMINNELSE

SMS-MEDDELANDE