Artnr: 1146-754
Avslutad

6st silverhalsband, Åre by Night

Exklusiva silversmycken från TreJ Design.
Samtliga smycken är i äkta silver.
Stämplar: 925, TreJ.

6st silverhalsband, Åre by Night".
Mått: Reglerbart, 39,5-49cm.
Tidigare butikspris: 1995kr.
OBS, endast halsband, annat med på bild medföljer ej.

Ett smyckeset i 3-delar, Queen, Olive.
Stenar: Cubic Zirconia.
Färg: Olivgrön.

1st silverkedja med hänge, Queen Olive.
Längd: 46cm.
Hänge, mått: ca 3,5cm HxB.
Tidigare butikspris: 699kr.

1st silverring, Queen Olive.
Storlek: Ställbar.
Mått "stjärna": ca 2,2cm HxB.
Tidigare butikspris: 449kr.

1 par silverörhängen, Queen Olive.
Mått: ca 1,5cm HxB.
Tidigare butikspris: 249kr.

Säljes för konkursbo utan garanti/reklamationsrätt. Utrustningen är ej fullständigt funktionstestad. Köpare bör undersöka varan vid utlämningen samt själv ombesörja för eventuell nedmontering samt transport.

Visning: Vid intresse av visning och för mer information, sänd mail till Therese Netauktion

Titta gärna på fler nätauktioner under rubriken Auktioner

Utlämning: Betalning inom 3 vardagar

Objektinformation

Stämplar: 925, TreJ.

Mått: Reglerbart, 39,5-49cm.
Tidigare butikspris: 1995kr.

Stenar: Cubic Zirconia.
Färg: Olivgrön.

Längd: 46cm.
Hänge, mått: ca 3,5cm HxB.
Tidigare butikspris: 699kr.

1st silverring, Queen Olive.
Storlek: Ställbar.
Mått "stjärna": ca 2,2cm HxB.
Tidigare butikspris: 449kr.

Mått: ca 1,5cm HxB.
Tidigare butikspris: 249kr.

Särskilda villkor

Visning och utlämning

AUKTIONSSFAKTA

Marknadsvärde: 9 500 kr exkl moms
Avslutas: 2014-03-25 19:40
Lagringsort: Hisings Backa
Utlämningsställe:

UTLÄMNINGSINFO

FAVORIT/PÅMINNELSE

SMS-MEDDELANDE